Doküman Yönetim Sistemi

Doküman Yönetim Sistemi

DYS her işletmenin bağlı olduğu belgeleri saklamanıza ve paylaşmanıza yardımcı olan kurumsal içerik platformudur. Hareketlilik baz alınarak düşünülmüş olduğundan, herhangi bir cihazda, herhangi bir yerde, herhangi bir yerde çalışabilirsiniz: DYS, nerede olursanız olun içeriğinize ulaşabilmenizi sağlar.
Bu, daha pahalı diğer pazar lideri belge yönetim sistemleri ile karşılaştırıldığında büyük bir farklılaştırıcı özelliktir.

Eğer hep yalnız çalışıyorsanız ALF DYS’ye pek ihtiyacınız olmaz. Ama gerçek şu ki, insanlar hep birlikte çalışıyorlar. Dosyalar kayıp mı yoksa erişilemez mi? E-postalarda ekler için aramalarda sorun mu yaşıyorsunuz? Belgenin hangi sürümünün en son değişikliklerinin olduğunu bilmiyor musunuz?

Şirketinizin bilgilerini dijital formatta yönetmenizi sağlayan teknolojiyi seçmek, süreçleri iyileştirmenize, üretkenliği artırmanıza ve bilgi kaybı risklerini azaltmanıza olanak tanır.

ALF DYS Belge Yönetim Sistemi Size ne sağlar?

ALF DYS takım çalışması için bir araçtır:
  • İş akışları (e-posta bildirimleri dahil) belgelerin sürümlerini takipe izin verir, değişiklikleri onaylar, tartışma başlatır ve etkinlik takvimlerini paylaşır
  • Çalışanlar, bir site etki alanına yalnızca yönetici tarafından davet edildiyse erişebilir – bu, belgelere ve görevlere çeşitli erişim düzeyleri tanımlar
  • Wiki sayfaları ile bilgi paylaşımı yoğun şekilde sağlanır.

Kağıtsız çalışın! 
Önemli dijital varlıkların kolayca geri bulunmasını dijitalleştirin, sınıflandırın, etiketleyin ve arşivleyin.

ALF DYS’nin tasarımı inanılmaz! 
Kullanıcı arayüzü o kadar basit ve sezgiseldir ki, kullanıcının hızlı bir şekilde öğrenmesine ve kullanmasına büyük önem verilmektedir.

ALF DYS pazar lideri doküman yönetim sistemi ile karşılaştırıldığında ekstra özellikleri ile son derece ekonomik ve yenilikçi bir çözüm olarak düşünülebilir.
Belgeleri saklama ve yönetme onun işi!