Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi

CRM Programı kurumların müşterileri ile ilişkilerini etkin bir biçimde yönetirken hızlı ve kapsamlı hizmet sunmalarını sağlar. Müşteri ilişkilerini online ve gerçek zamanlı bir hale getirerek işletmenin performansını, müşteri memnuniyetini artırır ve operasyon maliyetlerini belirgin şekilde düşürür.

Şimdi Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi olan Online CRM ile Tanışın.

 • Pazarlama

  CRM ile Pazarlama aktivitelerinizi takip edin

  CRM Marketing modülleri ile telefon, direct mail, Web, kablosuz cihazlar, email, direct satış gibi tüm kanallardan ulaşır. Kullanımı kolay araçlar, pazarlama departmanının bilgi işlem departmanına ihtiyaç duymaksızın segmentasyon yapmasını ve hedef kitle listeleri oluşturmasını sağlar. Pazarlama departmanı müşteri bilgilerini çok yönlü biçimde kullanarak bir-e-bir pazarlama faaliyetleri gerçekleştirme imkanına kavuşur. CRM’in sunduğu güçlü potansiyel müşteri yönetimi sayesinde Web sitenizin ziyaretçileri kolaylıkla sadık müşterilerinize dönüşür.
  READ MORE
 • Satış

  CRM ile Satış aktivitelerinizi takip edin

  CRM, işletmenize sunduğu komple satış gücü otomasyonu çözümü sayesinde, satış ekibinizin tüm işletme çalışanları ile işbirliği içerisinde daha etkin biçimde satış yapmasını ve buna bağlı olarak gelirlerinizin artmasını sağlar. CRM satış personelinize hedef gelir, gerçekleşen gelir, satış planları, müşteri ihtiyaçları, satınalma eğilimleri, müşteri bilgileri, müşteri cari hesabı gibi bilgilere kolaylıkla ve hızla ulaşarak hızlı ve karlı satış gerçekleştirme imkanı tanır. Mobil satış ekibinizi sisteme entegre ederek saha satış operasyonlarınızı daha verimli kılmanıza ve gerçek zamanlı olarak yönetmenize olanak tanır. CRM satış ekibinizin satış fırsatlarını kolaylıkla değerlendirmesini, gerçekçi satış tahminleri yapmasını sağlayan özel fonksiyonlara sahiptir.
  READ MORE
 • Şikâyet Yönetimi

  Müşteri Şikâyetleri Yönetimi aktivitelerinizi takip edin

  Müşteri şikâyetlerinin sisteme girildiği ve takiplerinin yapıldığı bölümdür. Şikâyetlerin doğru kişilere iletilmesi ile çözüm süreci ve sonucunun izlenmesi amaçlanmaktadır. Bu şekilde, firma güvenilirliği sağlanırken müşteri memnuniyeti artırılacaktır.
  READ MORE
 • Servis Talep Yönetimi

  CRM ile Servis Talep Yönetimi

  Servis Modülünün temel hedefleri arasında, müşteri servis isteklerinin, talep ve şikâyetlerinin izlenmesi, müşteri memnuniyeti hedef alınarak sonuçlandırılması ve alınacak raporlarla hizmet kalitesinin yükseltilmesi için kaynak oluşturulması yer alır. Bu kaynaklar temel alınarak yapılacak iş akışı düzenlemeleri, çözüm arşivi oluşturulması, kayıtlara hızlı erişim ve izlenilebilirlik ile müşteri memnuniyeti artırılarak, firma güvenilirliği sağlanacak ve sadık müşteriler oluşturulacaktır. Müşteri servis isteklerinin sisteme kaydedildiği, işleme alındığı, gerekli kişi ya da bölümlere atandığı ve sonuçlarının izlendiği bölümdür. Servis isteklerine bağlı etkinlikler ile çözümün sağlanması aşamaları, son durumu, çözümün maliyeti gibi bilgiler kayıt altına alınmakta ve raporlanabilmektedir. Yine servis istekleri yapılan kontratlara bağlanarak, kontrat başına verilen hizmetler ve maliyetleri izlenebilmekte, kârlı-kârsız kontrat analizleri yapılabilmektedir.
  READ MORE
 • Kişi Yönetimi

  Kişi Yönetimi ile aktivitelerinizi takip edin

  Her şirkete ait tüm kişileri, kişilerle olan faaliyetlerinizi, telefon görüşmelerinizi, mailleri, dokümanları izleyin. sistem içinden mail gönderin. Kurumsal müşterilerin, iş ortaklarının, servis ve ürün sağlayıcıların ya da bağımsız irtibat bilgilerinin girildiği, izlendiği, gruplara ayrılıp değerlendirildiği bölümdür. Firma çalışanlarının MS Outlook, Excel, basılı metin, kartvizit gibi değişik alanlarda tuttuğu bu bilgiler, irtibat yönetimi modülü sayesinde kuruma ait ve paylaşılan tek bir alanda toplanmaktadır.
  READ MORE

Müşteri İlişkileri Yönetimi

CRM Programı

Şirketlerin sundukları ürün ve hizmetlerin hedefine ulaşması, müşteriyle kurdukları ilişkinin başarısıyla doğrudan ilgilidir. Müşterisini yakından tanıyan firmalar bu yüzden avantajlıdır. Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM Programı) ile kurumlar hedeflerine daha rahat ulaşabilirler.

Müşteriyle doğrudan temas halinde olan şirketlerin ağırlıkta olduğu başta finans, sigorta, otomotiv, ilaç, medya, perakende olmak üzere tüm sektörlerde; pazarlama, satış ve servis süreçlerinin iyileştirilmesinde etkin rol oynayan müşteri ilişkileri yönetimi çözümü, tüm kurumların iş süreçlerine katkıda bulunarak verimliliği ve karlılığı artırır.

Rega Yazılım olarak biz, ön analizden ihtiyaç tanımlamaya, çözümün uyarlanmasından servis hizmetlerine kadar her aşamada CRM Programının yapılandırılması konusunda yardımcı oluyoruz. Şirketler, müşterileriyle kurdukları ilişkileri doğru yöneterek, elde edilen veriyi iş süreçlerinin iyileştirilmesine veya yeni ürünlerin, hizmetlerin şekillenmesine yardımcı olacak şekilde kullanabilir.

Müşteri veri tabanınız var ama satış performansınız çok mu düşük? Niçin böyle?

Acaba unuttuğunuz bir şeyler mi var? Bazı müşterileriniz rakiplerinize mi gidiyor?

Müşterileriniz kimler? Nereden geldiler? Niçin kaybettiniz? Kime gittiler?

Excel tablolarının kaosu, etrafta dolaşan dokümanlar, durumun nedenini gizlemektedir.

Kararlar almanıza yardımcı olacak yapılandırılabilir panoları kullanabilirsiniz

İşinizle ilgili bilinçli kararlar almak için, ölçümlere anında erişebilmeniz gerekir. Anlık olarak ne olduğunu görmek ne kadar kolay olursa o kadar iyidir. Gerçek zamanlı panolarımız kuruluşunuz için önemli olan ana metrikleri incelemeniz için size görsel bir olanak sunar.

Operasyonlarınızı kolaylaştırmak için kılavuzlu süreçleri ve iş akışlarını kullanabilirsiniz

Kritik görevleri kolaylaştırmak ve otomatikleştirmek, işletim verimliliğini artırmanın en iyi yoludur ve CRM Online’ın en önemli avantajlarından biridir. Bu, Online CRM Programı kuruluşunuzun ihtiyaçlarına göre özelleştirmenin nihai yoludur.

Sosyal işbirliğini kullanarak kuruluşların ve kişilerin etkileşim şeklini değiştirebilirsiniz

Online CRM Programı Etkinlik Bilgileri, gerçek zamanlı bildirimler ve kısa güncelleştirmeler yoluyla hızlı bilgi paylaşımı sağlar. Etkinlik Bilgileri insanlar, hesaplar, kişiler, müşteri adayları ve diğerleri çevresinde meydana gelen önemli etkinlikleri takip etmenize ve bilgi almanıza olanak sağlar.

Sunmuş olduğumuz CRM programı ile müşteriler hakkında toplamış olduğunuz verilerin, ortak erişime uygun, güvenli olarak saklanması mümkün ve kolay. Artık şirketiniz, satışı kaybetse bile müşteriyi kaybetmeyecektir, müşteri hakkındaki tüm bilgiler, toplantılar ve aktiviteler korunmaktadır.

Daha fazla bilgi için müşteri ilişkileri yönetimi demo’muzu inceleyin veya bize ulaşın!..