Hastane Personel Takip Sistemi

Hastane Personel Takip Sistemi

Hastaneler için geliştirilen PDKS Programının özellikleri:

Detaylı Personel Takip Sistemi
Hastanelerde kartını okutan personelin resmi ile kart bilgilerini eşleştirerek takip yaptığı için birbiri yerine kart okutmaya kimse cesaret edemez.

Çoklu Lokasyon Özelliği
Farklı bina ve yerlerdeki veriler merkezdeki bilgisayarda toplanır ve yönetilir. Oralardaki cihazlar herhangi bir bağlantı kopukluğunda bilgileri üzerine alıp biriktirir. Bağlantı sağlanınca otomatik olarak aktarırlar.

Kolay Kullanım ve Raporlama
İhtiyacınızı karşılayan anlaşılır rapor alabilirsiniz, böylece çalışanlarınızın mesai durumlarını kontrol edebilirsiniz.

Yeni Nesil PDKS Cihazları ile Uyumlu
Ethernet çıkışlı, çift okuyuculu, okuyucu olarak proximity, mifare seçeneklerinden istenileni tercih edebilme, tuş takımlı, offline ve online çalışabilme özelliğine sahip, cihaza göre  LCD veya dokunmatik LCD ekranlı seçeneği.

Yemekhane Kontrolü
Öğünlere göre yemek yiyecekler, toplam yemek yiyenler, birden fazla yemek yiyenler, yemek yemeyenler, diyet yemek yiyenler, istenirse birden fazla yemek yiyenlerde kırmızı ışık yanar ya da turnike açılmaz. Varsa turnikeye okutulan değil turnikenin dönmesiyle yemek sayısı sayılabilir.

Hastane Bilgi Yönetim Sistemiyle entegre edilebilir
Personel Takip Sisteminde Personel tanımlama, izin vs. durumlarında aynı bilgilerin birden fazla girişine gerek kalmaz, personelin mesai bilgileri otomatik aktarılır.

Hastane Personel Takip Sistemi

Hastane Personel Takip Sistemi
More