BPM Özellikleri

 • İnşa edin

  Build özelliği ile sezgisel, sürükle ve bırak arayüzü sayesinde, iş analistlerinin onay tabanlı iş akışlarını modellemesini kolaylaştırır.

 • Çalıştır

  İş dünyası kullanıcıları, birden çok cihazda otomatik bildirim ve çevrimiçi veya çevrimdışı web tabanlı bir arayüz aracılığıyla form odaklı süreçleri kolayca tamamlayabilir.

 • Optimize

  Optimize Yöneticiler ve analistler, süreç darboğazlarını ve verimsizlikleri keşfederek performansı sürekli iyileştirebilirler

 • Analiz

  Analiz Yöneticiler bilinçli kararlar almak için KPI’lara ve metriklere kolayca erişirler.

 • Düşük Riskli İş Akışı Otomasyonu

  iş akışı yönetimi yazılımı, iş süreci sorunlarını çözmek için düşük riskli bir seçenek haline getirmek üzere paketlenmiştir. Düşük maliyetli, açık kaynak, minimum ön yatırım ile abonelik modeli

 • Uyarlamalı Yaklaşım

  İş süreci yönetimine uyarlanabilir yaklaşım, yönetilebilir parçalardaki sorunların üstesinden gelinerek Büyük BT Projesi başarısızlığı riskini en aza indirir.

 • Kamu Sektörü için BPM

  Operasyonları iyileştirin ve daha azıyla daha fazlasını yapın.

  Yurtiçi hizmetlerden ulusal güvenliğe kadar, hükümetin sorumlulukları geniş ve karmaşıktır. Daha az gelirle, Federal, eyalet / il ve yerel / şehir hükümeti bu karmaşıklığı azaltmalı ve daha uygun maliyetlerle çalışmalıdır. Daha azıyla daha fazlasını yapmak için vatandaş taleplerini ve bütçe baskılarını karşılamak için sistemleri ve süreçleri optimize etmelidirler. Vaka Yönetimi, Tedarik ve diğer BPM Çözümleri: Sağlık vaka yönetimi, Tedarik, Bağış yönetimi, BT hizmetleri, Kurumlar arası işbirliği, Düzenleyici uygulama ve lisanslama, Hassas bilgiler için güvenlik ve gizlilik kontrolleri
  READ MORE
 • Sağlık Sektörü için BPM

  Tıbbi iş akışlarınızın arkasındaki kalp atışı.

  BPM yazılımı ile sağlık hizmetleri, sağlık hizmetleri operasyonel prosedürlerini otomatikleştirebilir ve basitleştirebilir. Çevrimiçi bir iş süreci sisteminin gerçek zamanlı kapasitesi, yeni veya değiştirilmiş bir yönetmelikle operasyonel prosedürler etkilendiğinde ortaya çıkabilecek kesintileri yumuşatır. Prosedür yasal değişikliklere uymak için hızlı bir şekilde güncellenebilir. Personele her bir prosedürün adımlarını yönlendiren otomatik iş akışı ile, personel en az yeniden eğitimle derhal güncellenmiş prosedürü takip edecektir. Ek olarak, çevrimiçi bir sistem, eski kağıt tabanlı formlarla ilgili sorunları ortadan kaldırır. Servis yanıt süresini ve hasta memnuniyetini arttırmak için temel işlemler daha hızlı yapılabilir.
  READ MORE
 • Finans / Sigorta Sektörü için BPM

  Operasyonları iyileştirin ve daha azıyla daha fazlasını yapın.

  BPM (iş süreçleri yönetimi) çözümümüz, kredi kartı, ipotek, reasürans ve diğer mali ve sigorta ürünlerinin uygulamasını ve onaylanmasını düzenleyebilir ve otomatikleştirebilir. Bu ve diğer süreçlerin verimliliğini artırarak, finansal hizmetler ve sigorta şirketleri maliyeti azaltabilir ve müşteri kazanımının sonuçlarını iyileştirebilir.
  READ MORE

Bize Ulaşın

BPM iş akışı yönetimi yazılımı, kamu ve özel kuruluşların, departmanlar ve sistemler arasında belge yoğun ve onay tabanlı süreçleri otomatikleştirmelerine olanak tanır. Hiçbir programlama deneyimi olmayan iş kullanıcıları ve süreç uzmanları iş akışlarını tasarlayabilir ve çalıştırabilir.