Küçük ve orta ölçekli işletmeler için web tabanlı iş akışı çözümü

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için web tabanlı iş akışı çözümü

Rega Yazılım olarak, küçük ve orta ölçekli işletmeler için web tabanlı iş akışı çözümü’nü sunmaya başladık. Rega’nın web tabanlı bir iş akışı ve iş süreci yönetimi çözümü olan Bravo BPM v3.0, küçük ve orta ölçekli işletmeler için operasyonel süreçleri otomatikleştirmektedir.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) kağıt tabanlı süreçlerin yakalanması ve otomasyonu yoluyla iş akışını kolaylaştırabilmesini sağlayan iş süreçleri yönetimi (BPM) yazılımının geliştiricisi olan Rega, web tabanlı lansmanını duyurdu.

Bravo BPM, özel ve kamu kuruluşlarının, finans, İK ve operasyonlar dahil olmak üzere belge yoğun, onay tabanlı süreçler arası sistemleri otomatik hale getirmesine izin veren AJAX etkin, web tabanlı bir yazılım aracıdır. Birden çok sitede bulunan kullanıcıların iş akışları oluşturmasına ve paylaşmasına, formları özelleştirmesine, işlemleri yönetmesine ve raporlamayı geliştirmesine olanak tanır.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için web tabanlı iş akışı çözümü

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için maliyet etkin bir şekilde iş akışlarına ihtiyaç duyan iş süreçleri için tasarlanmıştır:

Yönetici ve finans – kredi başvuruları, satın alma talepleri, talep formları
Operasyonlar – yardım masası istekleri / cevapları, denetim formları, anket formları, erişim yetkileri talepleri, mühendislik değişikliği talepleri
Kamu Kurumları / Belediye Yönetimi – Kruhsat ve izin başvuruları, teklif istekleri, pazarlama ve satış – pazarlama fonları kullanım talepleri ve raporları, teminat onayı, özel fiyatlandırma onayı, sözleşme on-boarding, üretim ve yönetim raporları.
İnsan Kaynakları – yardım yönetimi, personel işe alımı, işten çıkarma ve kiralama.

BPM Yazılım kurulum süreci, hem Linux hem de Windows platformları için kullanılabilen yazılımın sürümleri ile kullanımı kolay bir yükleyici aracılığıyla basit ve kolaylaştırılmıştır. BPM yazılımı ayrıca basit kuruluma, kullanımı kolay bir arayüz tasarımına sahiptir ve teknik olmayan işletme sahipleri için uygundur.

Yazılım, tam hizmet odaklı mimarisi (SOA) ve yazılımın doğrudan popüler müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), iş zekası (İK), içerik yönetimi (CMS) ve kurumsal kaynak planlaması (ERP) sistemleri ile doğrudan bağlantı kurmasını sağlayan Web Services arayüzü ile tasarlanmıştır. Workflow yazılımımız, popüler açık kaynak LAMP (Apache / MySQL / PHP) yığınında yerleşik tamamen web tabanlı bir AJAX-etkinleştirme uygulamasıdır. Kullanıcılar, kendi formlarını, dokümanlarını ve iş kurallarını, süit içinde oldukça modüler bir ortamda tasarlayabilirler. ISV’ler, iş akışı işlevselliği eklemek için BPM yazılımını mevcut yazılımla entegre edebilir.

Rega CEO’su Recep Garip, “2017 yılında Bravo BPM’in  ilk versiyonunu başlattık ve günlük ve sıradan iş süreçlerini basitleştirmenin bir yolunu arayan işletmeler ve kamu kuruluşlarından büyük bir artış gördük. KOBİ’ler için tasarlanan Bravo BPM & Workflow’un başlatılması, küçük ve orta ölçekli işletmelerin operasyonlarını otomatikleştirmesi ve iyileştirmesi için basit ama güçlü bir yol sunuyor – büyük kuruluşların lükslüğü gibi bir şey. İş akışı çözümleri için büyük bir fırsat var. KOBİ sektörü ve bunun için bir anahtar rol oynamayı ve işletmeler tarafından şu anda bildikleri için evrak işlerini ortadan kaldırmayı planlıyoruz.”

 

Muhasebeli CRM Programı<< >>PDKS Programı Antalya'daki Oteller için

About the author : rega