PDKS Programı Antalya’daki Oteller için

PDKS Programı Antalya’daki Oteller için

PDKS Programı Antalya’daki Oteller için hazır! PDKS Programı Nedir? PDKS yani personel devam kontrol sistemidir bu sistem personellerin işe giriş ve çıkışlarını kontrol eden, maaşlarını buna göre hesaplayabilen programdır. Şimdilerde PDKS aygıtları (personel devam kontrol system) kamu kurumlarında, otellerde, hastanelerde, işletmelerde, alışveriş merkezlerinde, ofislerde ve buna benzer birçok kuruluşta kullanılabilinir. PDKS Programı ile uyumlu olarak kullanılan pdks aygıtları, çalışanların giriş ve çıkışlarını kontrol altına almayı sağlar. Pdks programı ile ay sonu maaş hesaplamaları da giriş ve çıkış saatlerine göre otomatik olarak yapılarak insan kaynaklarının işini kolaylaştırır. Program sayesinde çalışanların izin, avans, prim gibi hesaplamaları da yapılarak raporlanabilir. Ayrıca pdks programı birden fazla firma ve departman için kullanılabilir.

PDKS Programı Antalya ve Alanya‘daki Oteller için hazır

PDKS Programı çalışanların işe giriş çıkışlarını takip etmek için pdks cihazları ile birlikte kullanılır. Bu cihazların kayıt kapasitesi her cihaza göre değişir ama genelde yüksektir ve ihtiyacı karşılamaktadır. Yani çalışan sayısının ne olduğunun bir önemi olmaksızın kolayca takip edilebilmektedir. Kayıt kapasitesinin artış göstermesi, geçiş şeklinin de değişmesine bağlı olmaktadır. Pek çok yüz tanıma aygıtta aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği bulunur. Parmak izli pdks cihazlarında ise kartlı ve şifreli geçiş yapma özelliği bulunmaktadır. Kart cihazlarda ise şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği yer alır. Pdks yazılımı, bu cihazlar ile birlikte kullanıldığında geçişleri kolayca kontrol altına alabilir, ay sonları otomatik olarak maaş hesaplaması yapabilirsiniz. Ayrıca maaş hesaplamasının yanı sıra pdks programı ile avans, izin günü vb. hesaplamalar da yapabilmek mümkündür. Birden çok pdks cihazı bir arada kullanıyor olsanız bile sadece tek bir program ile kontrol edebilirsiniz.

PDKS Programı Antalya ve Alanya’daki Oteller için

DİĞER YAZILARIMIZ

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için web tabanlı iş akışı çözümü<< >>Carlson Rezidor Otelleri Belge Yönetim Sistemi için Alfresco'ya güveniyor

About the author : rega