PDKS Programı seçmeden önce bilmeniz gereken 3 şey

PDKS Programı, işiniz için hayati önem taşıyan personel devam kontrolünü yöneten çözümü yapan alt çizginiz için çok önemlidir. Çalışanlarınızın aşırı ücretlendirilmesi, şirketinizin parasına mal olurken, onlara aşırı ödeme yapmak, pahalı yasal ve vergi sorunlarına yol açabilir. Konumuz: PDKS Programı seçmeden önce bilmeniz gereken 3 şey!

Çok fazla pdks programı seçeneğiyle, şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun olanı seçmek zor olabileceğini biliyoruz.

Rega Yazılım ekibi, on yılı aşkın bir süredir, PDKS endüstrisinde özel yazılım çözümleri geliştirmenin yanı sıra sağlık hizmetleri, otomotiv, konaklama, üretim ve finansal hizmetler için iş süreçleri yönetimi danışmanlığı ve desteği sağlamaya yönelik uzmanlığa sahiptir.

Yıllar geçtikçe, işinizi en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için onu kırmanın bir yolunu keşfettik.

PDKS Programı seçmeden önce bilmeniz gereken 3 şey

Bunlar, PDKS programı ve cihaz çözümünüzü seçerken bilmeniz gereken 3 şey:

  1. Yazılım
  2. Donanım
  3. Tedarikçi

Doğru PDKS PROGRAMININ Seçilmesi

PDKS Programı seçmeden önce bilmeniz gereken 3 şeyden biri olan PDKS programı, desteklenen çalışanların sayısına, yönetici kısıtlamalarına, merkezi verilere, konum ölçeklenebilirliğine ve esnekliğine göre değişebilir. Blogumuzda, PDKS programı nasıl seçilir, size ideal çözümünüzün net bir resmini vermek için farklı yazılım seçeneklerini analiz ederiz.

Masaüstü ve web tabanlı uygulamaları, barındırma seçeneklerini ve işinize en uygun şekilde özelleştirilebilen özellik kombinasyonlarını ele alıyoruz. Ayrıca, farklı yazılım çözümlerinin çalışanların yuvarlama zamanlarını nasıl hesapladığını, zaman çizelgeleri oluşturduğunu inceliyoruz.

Doğru pdks yazılımını seçme hakkında daha fazla bilgi edinin.

Doğru Donanım nasıl seçilir?

PDKS donanımın bir işlevi vardır – bir çalışanı tanımlar ve giriş çıkışlarını kaydeder. Rega Software’de, iş ihtiyaçlarınız için uygun olan benzersiz bir Time Clock çözümünün paradan tasarruf etmenizi ve üretkenliğinizi artırabileceğini biliyoruz.

Blogumuzda: İşletmeniz için en uygun cihazı seçmek için, biyometrik ve biyometrik olmayan zaman saatleri arasındaki farkları ve bunların arasında nasıl seçim yapacağımızı inceliyoruz. Çalışanların fiziksel özellikleri nasıl takip ettikleri, güvenlik, uygun cihaz ortamları ve daha fazlasını inceleyeceğiz.

PDKS Cihazları kendilerinin destekledikleri çalışan sayısına, depolayabilecekleri veri miktarına (işlemler) ve cihazların nasıl bağlanacağına göre değişebilir.

İşletmeniz için en iyi zaman takip cihazını nasıl seçeceğinizi öğrendiğinizde doğru kararı verebilirsiniz.

Doğru PDKS Programı ve Cihaz Tedarikçisi nasıl seçilir?

Bir PDKS ve Cihaz çözümü sağlayıcısı seçme zamanı geldiğinde, seçenekleriniz sonsuz gibi görünebilir. Şirketiniz için en iyi çözüm sağlayıcıyı nasıl seçersiniz? size 4 kolay adımda bir cihaz ve pdks sağlayıcı karşılaştırması nasıl yapacağınızı gösterir.

  1. Güncellemeleri, yamaları ve müşterilerini önemseyen bir sağlayıcıda neleri arayacağımızı içeren yazılım kararlılığı üzerinden geçiyoruz.
  2. Müşteri desteğini ve bir sorun olduğunda şirket verimliliğine nasıl yardımcı olabileceğini ya da daha da kötüye kullanmasını nasıl tartışacağız .
  3. Şirket saygınlığının bir satıcıyı seçme konusunda ne kadar etkili olduğunu ve hangi kırmızı bayrakların dikkat çekeceğini inceliyoruz.
  4. Ayrıca farklı Zaman ve katılım çözüm sağlayıcılarının değerine ve bazı çözümlerin yılda 62.000 doların üzerinde nasıl tasarruf edebileceğine de bakıyoruz.

Doğru PDKS Programı ve Cihazı Çözümü sağlayıcısı nasıl seçilir?

Rega Yazılımında, size mümkün olan en iyi müşteri desteğini sunmayı taahhüt ediyoruz. Yazılım veya donanımınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, bazı özelliklerin nasıl kullanılacağından veya cihaz ayarlarında nasıl değişiklik yapılacağından emin değilseniz, Rega Yazılım IT uzmanları bir e-posta veya telefon kadar uzaktadır.

 

ÇÖZÜMLERİMİZ:

DİĞER YAZILAR
Carlson Rezidor Otelleri Belge Yönetim Sistemi için Alfresco'ya güveniyor<<

About the author : rega