Personel Takip Sistemi Programı

Personel Takip Sistemi Programı

Personel Takip Sistemi Programı hastanelerin, otellerin, restaurantların, belediyelerin, kamu dairelerinin vb. kurum ve kuruluşların çalışanlarının işe geliş gidişlerini ve mesailerini takip etmelerini sağlayan sistemlerdir. Yüz tanıma cihazları, parmak izi okuyucu cihazları ve proximity kartlı geçiş kontrol cihazları personel takip sistemleri için kullanılan cihazlardır. Kurumlar bu cihazları personellerin giriş ve çıkış yapacağı alana veya bu alanda yer alan bariyer ya da turnike sistemleri ile birlikte kullanabilirler. REGA YAZILIM firması olarak başta Ankara olmak üzere Personel Takip Sistemi Programı konusunda yazılım hizmeti vermekteyiz. Ankara da bulunan işletmelerinizde pdks cihazlarımızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Hastaneler için PDKS Programı

Oteller için PDKS Programı

Personel Takip Sistemi ile işlerinizi kolaylaştırın!

Personel takip sistemi, personel takip programı ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Peki, PDKS Nedir? Personel takip programı, tüm pdks cihazları ile birlikte kullanılan ve personellerinizin işe geliş gidişlerini takip etmenizi sağlayan, mesailerini raporlayan ve maaşlarını hesaplamanızı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımı oldukça basit olup kısa bir eğitimden geçirilen herkes güvenle kullanabilir. Personel takip programı sayesinde ay sonları maaş hesaplamalarını otomatik olarak çok daha kısa bir sürede yapabilir ve el ile yapılan hesaplamalardaki hata payını sıfıra indirebilirsiniz. Ayrıca bu program ile avans, prim ve izin günü hesaplamalarını da kolayca yapabilirsiniz. Programın otomatik olarak yedekleme özelliği sayesinde herhangi bir elektrik kesilmesi durumunda veri kaybına uğramazsınız. Personel takip sistemi Ankara hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi içi bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz web sitemiz üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Personel Takip Sistemi Ankara ile personel işlemleriniz kontrol altında!

Personel Takip Sistemi Programı

Personel Takip Sistemi Programı otel ve hastaneler için hazırladığımız Rega PDKS Programını siz değerli müşterilerimize sunmaktan dolayı mutluyuz.

11 yıllık tecrübe. Müşterilerimiz Personel Takip Sistemi Programı konusunda bize güveniyor. Kartlı, Parmak izi okuyuculu, yüz veya damar tanımalı Personel Devamlı Kontrol Takip Sistemi  Rega‘dan alınır.

 

personel takip sistemi ankara

parmak izi okuyucu ankara

Personel Takip Yazılımı

 

Personel Takip Yazılımı<< >>Muhasebeli CRM Programı

About the author : rega