Yemekhane Takip Sistemi

Yemekhane Takip Sistemi

Yemekhane takip sistemi ile işletmelerin (okul, hastane, kurumlar gibi) yemekhanelerinin giriş ve çıkışına kurulan turnikeler ile yemekhaneye kontrollü giriş ve çıkış sağlanır ve yemek takip sistemi ile de kontrol edilir. Turnike üzerine kartlı yada parmak izli olmak üzere istenilen elektronik kontrol sistemi entegrasyonu gerçekleştirilir.

Yemekhane takip sistemi, yemek sayısını tespit etme ve yemekhane girişini hak usulüne göre kontrol etme esasına dayanır. Sistem bu kontrolü sağlamasının yanında bilgisayar üzerinden tüm hareketleri raporlanabilir.

Kartlar uygulama yerine göre özel seçilmelidir. Tüm kart çeşitlerine personelin fotoğrafı ve özlük bilgileri basıla bilmektedir. Her personel kendine ait kredi miktarınca ay içinde yemekhaneden faydalanabilir. Ay içinde ek kontör yükleme olanağı mevcuttur. Aynı Kartla 60, 120, 180 dakika veya istenilen süre tekrar giriş yasağı. Yemekhaneye belirli zaman aralığında giriş imkanı ve detalı raporlama.

yemekhane geçiş programı
Yemekhane Takip Sistemi ve Geçiş Programı
Yazılımdan temel olarak aşağıda raporlar alınabilmektedir.

Yemek Takip Sistemine ait Raporlar

  • Toplam Yemek yiyenler raporu
  • Kişi Bazlı yemek yiyenler raporu
  • Kredisi Bitenler Raporu
  • Ek kontör yükletenler Raporu
  • Misafir Raporu
  • Aylık Rapor
  • Tarih Aralıklı Raporlar

Yemekhane Takip Sistemi ile bilgisayar haberleştirilerek PC’ye REGA Yemekhane Programı yüklenir. Personellere giriş çıkış saati ve kontur atamaları yapılarak ilgili personellerin yemekhaneyi sadece belirlenen zamanlarda ve adetlerde kullanmaları sağlanır. İstenildiği zaman kişi bazında, departman bazında ve tüm personel bazında listeler ve yazıcı dökümleri alınabilir. Bir çok konuda size istatistiki bilgi verebilen sistemimiz sayesinde kim kaç saat yemekhanede kalıyor, en çok yemek yiyenler kimler, hangi ziyaretçiler yemekhaneyi kullandılar.

Firma içi yemekhanelerin ve yemek dağıtımının takibinde Rega Yemekhane takip ve geçiş sistemi ile tam kontrol sağlayın.

Etiketler: yemekhane, yemekhane programı, yemekhane takip programı, yemekhane geçiş, yemekhane kontrol, yemekhane otomasyon, okul yemekhanesi, yemekhane otomasyon, yemekhane takibi

PDKS Sisteminin Faydaları<< >>Hastaneler için Personel Takip Sistemi

About the author : rega